Jaké jsou podzimní trendy v oblečení? Inspirujte se

Skvěle vypadat, to by dnes mělo být jasným cílem každého. Kromě toho, že je třeba obléknout se pohodlně, je pochopitelně třeba obléknout se také stylově. Co v tomto směru hraje roli? Hlavně:

  • Známé módní značky
  • Známé osobnosti
  • Roční období

A právě na roční obdobní se společně podíváme. Jelikož je tady podzim, tak vám poradíme v tom, co přesně si vzít.

Teplejší oblečení nezklame

Cílem správného podzimního outfitu by měla být především praktičnost. Není zase až tak složité jí dosáhnout. Jelikož v době podzimu je počasí už poměrně chladné, jsou jasným trendem dámské, stejně jako pánské mikiny. Když se vydáte touto konkrétní cestou, tak vedle zaručeně nešlápnete. Tím ale nekončíme, jelikož hitem jsou i různé šusťákové bundy, které zajistí ochranu před deštěm, nebo třeba před větrem.

Muž - pánský svetr

Nebojte se originality

Trendem pro podzimní období je a bude také originalita. Ani té se rozhodně neobávejte. A jak jí dosáhnout? Zkuste třeba moderní pánská trička, která budou mít zcela originální potisk, který vás jasně zaujme hned na první pohled. Stejně tak se nemusíte obávat ale ani zajímavých netradičních střihů, které budou pro dané období také trendy. Vše můžete doplnit volbou zajímavých materiálů. Pokud se bude jednat o ty přírodní, jako je třeba kůže, lze být originální a zároveň elegantní.

Muž - tričko s potiskem

Volte nejlepší barvy

Jaké přesně to budou? Nechte se inspirovat přírodou. Samozřejmě tou podzimní. Vyrazte ven a rozhlédněte se kolem sebe. Pokud to uděláte, tak rázem víte, s jakou barvou chybu neuděláte. Kdo nechce příliš vyčnívat, ten zvolí ideální hnědou. Kdo chce být originální a vidět, ten se nemusí bát třeba červeného odstínu, stejně jako se nemusí bát ani odstínu oranžového. A je jedno, zda v této barvě bude tričko a kalhoty, mikina, nebo třeba vaše bunda. Zde už musíme říci, že je možné ponechat vám čistě volnou ruku.


Přidat komentář