4 způsoby, jak se za krátký čas naučit mluvit anglicky

4 způsoby, jak se za krátký čas naučit mluvit anglicky

Anglicky se může naučit každý. Chce to jen znát ty správné způsoby, které pomohou jak s porozuměním mluveného slova, tak s rozšířením slovní zásoby. A právě tyto možnosti jsme pro vás sepsali do následujících řádků. S některými můžete začít už dnes, jiné vyžadují přípravu. Mnoho z nich je dokonce zcela zadarmo, takže si nemusíte dělat starosti o své úspory. Tím nejhlavnější je ale to, že jsou osvědčené a v praxi opravdu fungují!

Už jste slyšeli o brokerpoolu? Pomůže vám s budováním vaší kariéry

Už jste slyšeli o brokerpoolu? Pomůže vám s budováním vaší kariéry

Kariéra každého z nás má někde svůj počátek. Patříte-li mezi finanční poradce, zpravidla jste začínali v poradenské firmě. Zde pracujete v podstatě jako klasický zaměstnanec. Samo o sobě je to v mnoha ohledech výhodné, a to zejména v začátcích. Tehdy jste totiž ještě nerozkoukaní a vše se učíte. Jakmile však začnete kariérně růst, může se pro vás stát prostředí poradenské firmy značně svazující. Mohou vám vadit smlouvy, může vám vadit velká část provize, kterou si poradenská firma vezme. Co mají tyto věci společného? Především skutečnost, že vaše schopnosti odevzdáváte někomu jinému.

3 rady pro efektivního a produktivního podnikatele

3 rady pro efektivního a produktivního podnikatele

Ačkoliv pracujete sedm dní v týdnu od rána do večera, máte pořád tolik práce, až vám z toho jde hlava kolem? Přesto se to vše snažíte zvládat, ale úspěch se nedostavuje v takové míře, jak byste čekali? Možná je na čase uvědomit si, že klíčem k lepším výsledkům není tvrdá práce, ale pracovat chytře – efektivně!

Jak udělat dobrý dojem u pracovní schůzky

Jak udělat dobrý dojem u pracovní schůzky

Životopis, zkušenosti a praxe, to není to jediné, co zaměstnavatel při výběru nových zaměstnanců zohledňuje. Důležitý je zejména první dojem, který se utváří přibližně během 30 vteřin vzájemného setkání. Jak tedy za tuto krátkou dobu dobře zapůsobit? A co udělat pro to, aby pracovní pohovor vyšel na výbornou právě vám? To se dozvíte v následujícím článku.

Jak se připravit na pohovor a uspět

Jak se připravit na pohovor a uspět

O úspěšném pracovním pohovoru mnohdy nerozhoduje pouze dosažené vzdělání, úžasný životopis a dlouholetá praxe, ale také přijímací pohovor, na kterém se ukáže, kolik toho doopravdy víte. To pro vás může představovat velkou výhodu, anebo naopak nevýhodu. Zajímá vás, jak pracovní pohovor obrátit ve svůj prospěch a jak se na něj připravit, abyste zaručeně uspěli? V tom případě čtěte dál.