Jak výhodně poslat balík z a do Polska?

Potřebujete poslat balík do nebo z Polska, ale máte pochybnosti o úrovni služeb známých dopravců? Případně vám snad nevyhovuje vyšší cena? Pak vyzkoušejte Balík Servis, který je cenově dostupný, rychlý a naprosto bezproblémový.

Přeprava balíků a zásilek napříč celou Evropou

Služba Balík Servis umožňuje poslání balíku do Polska či kterékoliv jiné evropské země včetně Turecka. Postup objednávky je vždy stejný a začíná na webových stránkách dopravce.

Do přehledného formuláře zadáte několik nezbytných údajů (adresy, parametry balíku, volitelná pojištění) a poté přepravu uhradíte kartou přes zabezpečenou platební bránu. Tím vaše starosti končí, protože se o vše ostatní postará kurýr. Dostaví se na místo určení, přebere zásilku a dopraví ji až do cíle.

Balíkservis

Velkou výhodou Balík Servisu je časová úspora. Nemusíte stát frontu na poště, ani být fyzicky přítomni při předávání balíku. Díky tomu, že přepravu uhradíte online, může balík předat kdokoliv. Z tohoto důvodu službu často využívají lidé, kteří se nachází v zahraničí.

Co se týče balíků a zásilek posílaných do Polska, objednávky lze zadávat až do 16 hodin. Máte-li naopak zájem o vyzvednutí, v případě objednávky uskutečněné do 14 hodin proběhne do druhého dne.

Kdo Balík Servis využívá?

Balík Servis nabízí výhodné podmínky pro každého, kdo občas nebo pravidelně posílá menší množství zásilek a nedosáhne na speciální tarify velkých dopravců. K početné základně zákazníků patří firmy spolupracující s polskými dodavateli, ale také studenti, kteří posílají dárky, předměty vydražené na internetových aukcích apod.

Balíkservis

S Balík Servisem pošlete i nadrozměrnou zásilku

Lámete si hlavu nad tím, jak poslat velký balík? Ať už do Polska nebo jinam, nedílnou součástí služeb Balík Servisu je také přeprava nadrozměrných zásilek. Podmínkou je, aby velikost balíku nepřesáhla rozměry 2×2×3 m a hmotnost 700 kg.


Přidat komentář