Už jste slyšeli o brokerpoolu? Pomůže vám s budováním vaší kariéry

Kariéra každého z nás má někde svůj počátek. Patříte-li mezi finanční poradce, zpravidla jste začínali v poradenské firmě. Zde pracujete v podstatě jako klasický zaměstnanec. Samo o sobě je to v mnoha ohledech výhodné, a to zejména v začátcích. Tehdy jste totiž ještě nerozkoukaní a vše se učíte. Jakmile však začnete kariérně růst, může se pro vás stát prostředí poradenské firmy značně svazující. Mohou vám vadit smlouvy, může vám vadit velká část provize, kterou si poradenská firma vezme. Co mají tyto věci společného? Především skutečnost, že vaše schopnosti odevzdáváte někomu jinému.

Brokerpool

Pracujte sami za sebe

V tom by samozřejmě nemusel být problém, kdyby vaše odměna byla adekvátní vykonané práci. Pokud máte pocit, že tomu tak není, je čas zvednout kotvy a postavit se na vlastní nohy. Řešením je brokerpool, který pro zkušené finanční poradce přináší řadu výhod. Pokud není vaším stylem se pouze vézt jako anonymní zaměstnanec v rámci velké společnosti, určitě do toho zkuste jít. Přinese vám to zejména možnost:

  • Budování vlastní značky nebo firmy
  • Svobodu v podnikání
  • Nárůst provizí

Mnoho individualistů a lidí, kteří zkrátka rádi zodpovídají sami za sebe, přitom v tomto případě velice přitahuje možnost budovat si vlastní jméno. To vám samozřejmě dává kýženou svobodu v podnikání. Hrajete podle vlastních pravidel, podnikáte zkrátka tak, jak vám to vyhovuje. Nemusíte se nikomu podřizovat, nemusíte dělat to, co po vás chtějí ostatní. Zároveň můžete nabízet klientům takové služby, které skutečně považujete za zajímavé. Tento přístup vám postupem času je schopen přinést také podstatně vyšší provize.

Svoboda jako klíč k úspěšné kariéře

Za předpokladu, že budete svým klientům skutečně nabízet kvalitní produkty, můžete zkrátka očekávat, že se k vám rádi budou vracet. Díky tomu je možnost si vybudovat okruh kmenových klientů, které si můžete kdykoliv převést jinam. Brokerpool vás v tomto nijak neomezuje. Podnikání v rámci brokerpoolu zkrátka přináší především svobodu a možnost uspět.


Přidat komentář