Hotel Belvedere: Místo jako stvořené pro konferenci na úrovni

Chystáte se uspořádat konferenci, ale prozatím jste si nevybrali vhodné místo? Kombinaci příjemného prostředí a vysokého standardu služeb nabízí čtyřhvězdičkový hotel Belvedere. Nachází se nedaleko Pražského hradu a disponuje dostatečnou kapacitou i pro akce s hojnou účastí. Nepřehlédnutelná monumentalistická stavba byla postavena v roce 1922 a o 13 let později přestavěna do funkcionalistického stylu. V současné době patří k nejvyhledávanějším konferenčním prostorám v Praze.

Luxusní hotel Praha Belvedere umožňuje pronájem rozsáhlých konferenčních prostorů s kapacitou pro 400 osob. V budově se nachází čtyři různé konferenční sály a místnosti, které lze vybavit veškerým potřebným technickým vybavením (ozvučení, tlumočnické kabiny, flipcharty, dataprojektory s plátnem apod.). Ve všech prostorách je vysokorychlostní Wi-Fi.

Hotel Belvedere

Nedílnou součástí služeb je také komplexní catering. Personál pro vás zajistí coffe break, oběd či večeři formou servírovaného menu nebo rautu.

Sál pro společenskou akci

Pokud vás zajímá pronájem sálu v Praze s kapacitou pro několik set osob, budou se vám zamlouvat největší společenské prostory. Do společenského sálu se vstupuje bočním vchodem přímo z ulice a může v něm být najednou až 300 osob. Jeho součástí jsou pódium, taneční parket, šatna a 2 bary.

Hotel Belvedere - Sál

Stylový salónek a klub

Atmosférické prostředí nabízí nově zrekonstruovaný, prostorný a velmi útulný salónek s dostatečným přísunem denního světla. Je jako stvořený pro jednání s důležitými obchodními partnery, prezentace a další typy akcí.

Konferenční prostory Praha zahrnují také Club Memphis. Sál se nachází v suterénu, má vlastní bar, pódium a přilehlý salonek.

Hotel Belvedere

Chcete se o konferenčních prostorách a službách hotelu Belvedere dozvědět více? Pokračujte na www.hotelbelvedereprague.cz a nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii.


Přidat komentář